ABB

ABB s.r.o., je technologický lídr a průkopník s rozsáhlou nabídkou výrobků, služeb a řešení pro digitální průmysl. V návaznosti na více než 130letou tradici inovací dnes společnost ABB stojí v čele digitalizace průmyslu, podporována čtyřmi obchodními jednotkami s vedoucím postavením na trhu a výraznou orientací na zákazníka.

Představení

ABB působí v České republice prostřednictvím svých výrobků a služeb již od roku 1970, formální vznik společnosti se však datuje od roku 1992. V průběhu 90. let se skupina firem ABB v ČR se postupně rozrůstala o další společnosti až do dnešní podoby. V současné době nás naleznete v 8 lokalitách, nejvýznamnější inženýrská, výzkumná a vývojová centra a výrobní závody má v Praze, Brně, Ostravě a Jablonci nad Nisou. ABB Česká republika nejen sleduje trendy, ale také přispívá k jejich určování svou inovační a výzkumnou činností. Kromě jiného je také průkopníkem e-mobility a řešení v oblasti nabíjecí infrastruktury.

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
dostupnost
+
výrobci
parametry
Jmenovité napětí (V)
+
Barva
+
Automatická žaluzie
+
Jmenovitý příkon
+
Včetně časovače
+
Včetně vlhkoměru (hygrostatu)
+
Průměr (mm)
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 1711
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 1711

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Příjmout
Předvolby
Zavřít