XTLINE

Společnost XTline s.r.o. byla založena v roce 2001. Od roku 2008 je značka nářadí XTLINE registrována na evropském trhu. Původním zaměřením naší společnosti byl lokální velkoobchod ručního nářadí a nástrojů. Z tohoto regionálního podnikání postupem času vzniklo široké portfolio zákazníků, kterým se věnují školení obchodní zástupci a distributoři s působností po celé České republice. Od roku 2008 je distributorská síť aktivně rozšiřována i v rámci ostatních států Evropy (Slovensko, Polsko, Lotyšsko, Maďarsko,Rumunska,Německa).

Hlavní činností společnosti XTline je velkoobchodní prodej železářského, stavebního, zahradního nářadí a nástrojů XTLINE, STAVTOOL, HONITON, GK TOOLS ,které svou kvalitou splňují přísné požadavky jak na náročný profesionální provoz, tak i širokou škálu využití pro domácí mistry.
Všem našim dosavadním obchodním partnerům, kterými jsou převážně železářské prodejny a stavebniny, již 15 let zaručujeme nejvyšší možnou kvalitu spolupráce, pružnost a spolehlivost. Vizí pro další roky naší působnosti na českém i evropském trhu je neustálé zdokonalování distributorské podpory a rozšiřování produktů značek XTLINE a HONITON.

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
dostupnost
+
výrobci
parametry
Barva
+
Krytí IP
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 2
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 2

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Příjmout
Předvolby
Zavřít