Bonega

Česká firma BONEGA se zabývá vývojem, výrobou a distribucí vysoce kvalitních výrobků v oblasti elektroinstalačního materiálu a vodoměrů. Název firmy BONEGA vznikl převzetím tohoto slova ze slovníku umělého mezinárodního jazyka Esperanta. V tomto jazyce znamená „Bonega“ výborný(á), dobrý(á).

Společnost Bonega byla založena roku 1992 Boženou Janečkovou a Ing. Romanem Hudečkem. Oba dva společníci mají stejný majetkový podíl a oba dva jsou zároveň i jednateli společnosti Bonega. V roce 2004 firma úspěšně zaregistrovala ochrannou známku BONEGA.

Firma se z počátku věnovala více oborům, ale postupem času se vyprofilovala. Nyní se firma věnuje především dvěma oborům a to elektroinstalační materiál (jistící přístroje pro nízké napětí) a bytovým vodoměrům s navazujícím bezdrátovým přenosem dat. Firmu posunuje vpřed především špičkový vývoj, který se může prezentovat již několika patenty a užitnými vzory. Výroba probíhá převážně formou outsourcingu s velmi pečlivou výstupní kontrolou. Každoročně přináší zákazníkům unikátní výrobky, které určují směr moderních trendů. Jejich neustálou snahou je zlepšování užitných vlastností a parametrů, což se odráží i v řadě ocenění.

Modulární přístroje BONEGA patří mezi současnou světovou špičku z hlediska technických parametrů i užitných vlastností. Jsou snadno rozpoznatelné díky uživatelskému popisku s odklápěcím okénkem. Všechny přístroje (včetně proudových chráničů) mají shodný moderní oblý design takže spolu v rozvaděči ladí a podporují tak profesionální vzhled vašich instalací.

Společnost Bonega získala také svou popularitu díky aplikaci navrh-rozvadece.cz se kterou můžete lehce získat dokumentaci k Vašemu rozvaděči. Největší pozitivum této aplikace je, že není zaměřen pouze na sortiment Bonega, ale můžete tam nalézt i modulární přístroje a rozvaděče jiných velkých světových výrobců.

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
dostupnost
+
výrobci
parametry
Barva
+
Krytí IP
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 116
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 116

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Příjmout
Předvolby
Zavřít