Hager

Ať už se jedná o distribuci energie, kabelový management, či elektroinstalační materiál, automatizaci budov nebo zabezpečovací techniku pro bytovou výstavbu i komerční sféru, díky kompletnímu portfoliu výrobků a profesionálním službám Hageru, profesionální elektrikáři vědí, že jsou v dobrých rukách.

Jednoduchá instalace a montáž a komfortní obsluha a užívání je to, co společnost Hager řadí mezi špičku ve výrobcích v elektrotechnické branži. Tehalit a Polo se postupně spojily s Hagerem a vzniklo tak pro všechny strany výhodné řešení. Výsledek: nová rozšířená značka Hager a nový vylepšený jedno zdrojový systém pro zákazníka.

Vlajkovou lodí značky Hager se staly především domovní rozvaděče a modulové přístroje, tzn. především komponenty pro bezpečné nakládání s energií. Již více než půl století je společnost Hager lídrem v oblasti moderní elektroinstalace, má na kontě více než 1600 patentů a celou řadu inovací a světových premiér. Na vysokém tempu inovací pracuje více než 700 vlastních výzkumných a vývojových pracovníků. 

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
dostupnost
+
výrobci
parametry
Barva
+
Krytí IP
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 60
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 60

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Příjmout
Předvolby
Zavřít