Noark

Společnost NOARK Electric je celosvětová firma s globálním působením zabývající se vývojem, výrobou a distribucí elektrotechnických přístrojů a komponentů. Je součástí nadnárodního koncernu s více než 25 tisíci zaměstnanci. Regionální centra v Šanghaji, Praze a Chicagu řídí aktivity na jednotlivých kontinentech. NOARK Electric investoval miliony eur do vlastního produktového vývoje a pracuje s nejnovějšími technologiemi a výrobními prostředky. Na celosvětový elektrotechnický trh přináší zcela novou příležitost, nadstandardní záruky a bezkonkurenční péči pro naše zákazníky a obchodní partnery.

Vlastní vývoj a technologie

NOARK nabízí široké portfolio vysoce kvalitních výrobků pro Vaši elektroinstalaci. Produkty se vyrábějí na bázi vlastních technologií. Do výzkumu a rozvoje výrobků NOARK každoročně investuje obrovský kapitál.

Nadhled a praktičnost

Cílem firmy NOARK není vyrábět pouze standardní výrobky, chceme se přiblížit technologiím budoucnosti. Tým inženýrů denně hledá nové možnosti technických a technologických řešení. Výrobky se vyvíjejí i s ohledem na pohodlí při jejich instalaci. Jednoduše nainstalovat, snadno a spolehlivě fungovat – to je motto firmy NOARK.

Nejmodernější výrobní postupy

Důraz na rozvoj je vyjádřen desítkami registrovaných patentů. Jakmile je produkt vyvinu certifikován, vyrábí se v moderních továrnách, které jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi. Tím je zajištěna perfektní kvalita a životnost našich výrobků. NOARK Electric dodržuje zásady pro ochranu životního prostředí a environmentální politiku.

Pětiletá záruka

Vysokou odolnost dokazuje počet spínacích cyklů, který výrazně převyšuje hodnoty požadované standardy. Dalším důkazem kvality je skutečnost, že NOARK poskytuje pětiletou záruční dobu na všechny své výrobky. Kvalita není prázdným slovem. Je to závazek.

Důraz na kvalitu

NOARK pečlivě dbá na certifikaci svých výrobků. Motivem nejsou zákonné požadavky, ale kvalita a respektování jednotlivých potřeb zákazníků. Filozofie firmy NOARK zavazuje přinášet zákazníkům sofistikované výrobky. Všechny výrobky jsou testovány a certifikovány podle standardů IEC a EN. Z toho plyne i sledování zkušebních procesů dle schématu CB i CCA. Výrobky jsou tak certifikovány pro evropský i světový trh.

Respektování požadavků jednotlivých trhů

NOARK své výrobky certifikuje i v jednotlivých státech národními certifikačními značkami. Tímto je zajištěno, že naše výrobky pokrývají nejenom základní požadavky standardů EN, ale i specifická pravidla místních trhů. NOARK spolupracuje s akreditovanými certifikačními úřady jak v oblasti povinných, tak i doplňkových národních certifikací.

 

Spolehlivé a bezpečné výrobky jsou pro Noark samozřejmostí

Výrobní závody NOARK jsou certifikovány dle standardů ISO tak, aby byly uspokojeny nejvyšší požadavky v oblasti zajištění kvality a jakosti výroby. Kromě certifikací ISO, NOARK splňuje i přísnější certifikaci CIG023, pro účely pokrytí potřeb nadstandardních testů pro místní certifikační značky, které udělují národní certifikační úřady.

Evropské logistické centrum v Praze

NOARK vybudoval a dále rozvíjí moderní evropské distribuční centrum v Praze s cílem zajistit pohotové a spolehlivé dodávky veškerého sortimentu zákazníkům po celé Evropě. Úzce spolupracuje s dodavatelskými výrobními závody a renomovanými dopravci, aby zajistil dostupnost svých výrobků na evropském trhu a poskytoval logistické služby na úrovni, kterou zákazníci očekávají.

Včasné a bezchybné dodávky

NOARK považuje prvotřídní logistický servis za přirozenou součást své nabídky zákazníkům. Nejen kvalitní výrobky, ale i schopnost je ve správný čas spolehlivě dodat na správné místo je podmínku spokojenosti našich zákazníků a našeho úspěchu.

Spolehlivé technologie

Kvalitní logistika vyžaduje moderní technologie. Kvalitním informačním systémem počínaje a moderním vybavením pro skladování a fyzickou manipulaci se zbožím konče. Noark investuje do moderních logistických technologií s cílem zrychlit dodávky, zdokonalit plánování, vyloučit chyby a zjednodušit administrativní procesy.

Prvotřídní přístup k zákazníkům

Technologie není všechno. NOARK klade důraz na vstřícný a profesionální přístup svých zaměstnanců vůči našim obchodním partnerům. Nechce jen poskytovat služby. Chce nacházet řešení pro Vás. Jednoduše, účelně, srozumitelně a s minimem administrativy. Udělá pro Vás maximum.

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
dostupnost
+
výrobci
parametry
Jmenovitý proud (A)
+
Jmenovité napětí (V)
+
Barva
+
Zapínací kontakty (NO)
+
Vypínací kontakty (NC)
+
Přepínací kontakty (CO)
+
Způsob montáže
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 270
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 270

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Příjmout
Předvolby
Zavřít