Eaton

Společnost Eaton je předním světovým výrobcem elektrických řídicích systémů, rozvodů energie a výrobků a služeb pro průmyslovou automatizaci. Celosvětově známé obchodní značky Cutler-Hammer, MGE Office Protection Systems™, Powerware, Holec, MEM, Santak a Moeller, poskytují zákaznicky přizpůsobená řešení PowerChain Management, sloužící v celém světě potřebám napájení v průmyslu, ve státní správě, veřejných službách, v obchodní sféře, v domácnostech, v IT sféře, v kritických aplikacích a na trhu subdodavatelů pro jiné dodavatele (OEM).

Eaton Corporation je průmyslovým výrobcem se širokým sortimentem. Eaton je ve světě přední společnost v oblasti elektrických systémů a zařízení pro kvalitní napájení, rozvodů a řízení elektrických soustav, v oblasti hydraulických hnacích systémů a služeb pro průmyslová zařízení, automobilový a letecký průmysl, v inteligentních hnacích ústrojích pro kamiony, zajišťujících optimalizaci bezpečnosti a spotřeby paliva, a dále v oblasti přeplňování a řízení sání vzduchu pro automobilové motory, řešení převodovek a speciálního ovládání ke zvýšení výkonu, úspory paliva a bezpečnosti. Společnost Eaton má více než 85 000 zaměstnanců a prodává své výrobky zákazníkům ve více než 175 zemích světa.

V ČR skupina Eaton převzala aktivity firmy Moeller.

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
dostupnost
+
výrobci
parametry
Jmenovitý proud (A)
+
Jmenovité napětí (V)
+
Barva
+
Zapínací kontakty (NO)
+
Vypínací kontakty (NC)
+
Přepínací kontakty (CO)
+
Způsob montáže
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 16
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 16

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Příjmout
Předvolby
Zavřít