OEZ

Společnost OEZ s.r.o. působí na elektrotechnickém trhu více než 80 let. V roce 1994 přešla do soukromého vlastnictví, za tu dobu  kompletně inovovala a rozšířila výrobní program. Společnost se tak postupně zařadila k lídrům trhu  středoevropského regionu. Veškeré činnosti jsou plně zaměřeny na uspokojování  požadavků a potřeb zákazníků. Od roku 2007 je OEZ součástí skupiny Siemens. Se svými 1600 pracovníky významně ovlivňuje zaměstnanost na Orlicku.

Produktové portfolio OEZ s.r.o.

Modulární přístroje Minia

Modulární přístroje Minia jsou jistící, spínací a podobné přístroje, určené pro montáž do elektrických rozváděčů. Jedná se především o jističe, proudové chrániče, přepěťové ochrany a ostatní přístroje. Všechny přístroje se upevňují na „U“ lišty šířky 35 mm podle ČSN EN 60715. Jejich hlavní použití je v instalacích občanské výstavby a administrativních budovách. Používají se však i v průmyslových instalacích.

  • Jističe Minia
  • Proudové chrániče Minia
  • Přepěťové ochrany Minia
  • Ostatní přístroje Minia
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
dostupnost
+
výrobci
parametry
Jmenovitý proud (A)
+
Jmenovité napětí (V)
+
Barva
+
Zapínací kontakty (NO)
+
Vypínací kontakty (NC)
+
Přepínací kontakty (CO)
+
Způsob montáže
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 56
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 56

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Příjmout
Předvolby
Zavřít